EMS Cardio – trening personalny cardio w zaledwie 20 minut

EMS Cardio umożliwia poprawę kondycji i wytrzymałości przy maksymalnej oszczędności czasu. Dzięki krótkiej i szybkiej stymulacji o niskiej częstotliwości, godziny spędzone w siłowni na bieżni, orbitreku lub rowerze można zastąpić nowatorskim treningiem, który fachowo poprowadzi trener osobisty.

Czym jest trening cardio z elektrostymulacją mięśni?

EMS Cardio jest to połączenie innowacyjnego treningu personalnego EMS (Electrical muscle stimulation) z treningiem o charakterze kardio, który polega na poprawie wydolności serca i pracy na wysokim tętnie. Trening typu kardio jest jedną z najskuteczniejszych form spalania tkanki tłuszczowej, poprawy kondycji i wytrzymałości organizmu. Regularne treningi wytrzymałościowe wzmacniają serce, dzięki czemu może ono pompować więcej krwi bogatej w tlen. Proces ten przekłada się na lepsze dotlenienie organizmu, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie, mniejsze ryzyko chorób układu krążenia i zwiększenie efektywności przemian metabolicznych w organizmie. Klasyczny trening kardio wykonywany jest na bieżni, orbitreku, rowerze lub innym urządzeniu typu kardio i trwa około 45 – 60 min. W Studio Synergy dzięki połączeniu treningu na urządzeniu kardio z treningiem personalnym EMS jedna sesja trwa do 20 minut i cechuje się jeszcze większą skutecznością niż klasyczny trening trwający 60 minut.

Czy trening personalny EMS Cardio z elektrostymulacją jest dla mnie?

Trening EMS Cardio jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich klientów, niezależnie od celu treningowego. Największe korzyści z treningu kardio mogą uzyskać osoby odchudzające się, ponieważ w czasie długiego wysiłku organizm czerpie najwięcej energii ze zgromadzonych zapasów tłuszczu. Dla pozostałych klientów poprawa wydolności i kondycji znacząco wpłynie na jakość życia, ale także pomoże w szybszym tempie na wyrzeźbienie sylwetki.

Podczas treningu twój indywidualny trener personalny będzie miał kontrolę nad każdą grupą twoich mięśni i dostosowywał intensywność treningu personalnego EMS do indywidualnych możliwości klienta, dając twojemu ciału szybkie, lekkie skurcze mięśni, których nie ma w konwencjonalnym treningu kardio. Dzięki takiej formie 20 minutowy trening EMS Cardio jest bardziej skuteczny niż klasyczny trening kardio trwający 60 minut.

Aby trening EMS był bezpieczny i przynosił pożądany efekt musi być prowadzony przez wykwalifikowaną kadrę trenerską mającą doświadczenie w treningu elektrostymulacji mięśniowej. Odpowiednia kalibracja maszyny do indywidualnych predyspozycji klienta jest jednym z kluczowych kwestii w treningu EMS. Dlatego zapraszamy do naszych punktów w których pracują jedyni w Krakowie, certyfikowani trenerzy personalni EMS.

To, co kiedyś było możliwe do osiągnięcia tylko po latach intensywnych ćwiczeń, teraz dzięki metodzie EMS jest dostępne dla każdego!