STUDIO SYNERGY przy ulicy Przybyszewskiego 71/Armii Krajowej  w Krakowie – synergia sportu i zdrowia.

Studio Synergy w Bronowicach jest zlokalizowane na rogu ulicy Przybyszewskiego 71 i Armii Krajowej, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków Galileo, Newton oraz Edison wchodzącym w skład Centrum Biurowego GTC.

Lokalizacja nieopodal ul. Armii Krajowej zapewnia szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Dojazd samochodem do centrum Krakowa to tylko 7 minut, zaś do autostrady A4 i lotniska w Balicach około 15 minut. Studio jest zaprojektowane przez jedną z najlepszych, polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe. Dekoracja wnętrza została wykonana przez znaną pracownię florystyczną Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Studio w Bronowicach oferuje trening EMS w parach, a także dodatkowe usługi prozdrowotne jak masaż i dietetyka. Naszą misją jest stworzenie Studia, w którym każdy, będzie mógł zdrowo i aktywnie spędzać czas. Dlatego połączenie treningu EMS 20 minut raz w tygodniu z odpowiednim odżywianiem i regeneracją po treningową w postaci masażu stanowi idealną synergię sportu i zdrowia.

 

Bartek

Jeden z nielicznych certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce. Trener personalny oraz trener boksu z wieloletnim doświadczeniem. Studiował fizjoterapię. Od ponad 15 lat prowadzi aktywny tryb życia. Trenował u boku szkoleniowców z Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Uczestniczył w konkursach sylwetkowych, zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi, bokserskich turniejach międzynarodowych oraz mistrzostwach Polski seniorów w boksie. Jest autorem wielu artykułów pisanych w internecie i magazynach. Jako trener personalny stawia nacisk na budowanie relacji oraz tworzenie portfela klientów, ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalizm. Jego klienci to zarówno osoby prowadzące aktywny tryb życia jak również sportowcy, którzy mają ściśle określone cele i reżim treningowy. Jest trenerem uniwersalnym, przygotowuje programy treningowe o charakterze siłowym, ogólno rozwojowe, wytrzymałościowe, kondycyjne, rehabilitacyjne oraz funkcjonalne. Posiada dużą wiedzę na temat dietetyki i suplementacji.
Treningi prowadzone są także w języku angielskim oraz hiszpańskim.

 

 

Michał

Jeden z nielicznych certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku zarządzanie w sporcie. Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 6 lat, kiedy rodzicie zapisali go do szkółki piłkarskiej. Z piłką nożną związany był przez większą część swojego życia, jednak kontuzja zmusiła go do zakończenia przygody z tą dyscypliną sportu. Właśnie wtedy trafił do siłowni, chciał przybrać na masie i poprawić sylwetkę. Oprócz satysfakcji z poprawy wyglądu, ćwiczenie na siłowni przyniosło jeszcze coś więcej : lepsze samopoczucie, zdrowie i wydajność organizmu. Bardzo szybko zdał sobie sprawę z tego, że zdrowy tryb życia oraz treningi stały się nieodzownym elementem każdego tygodnia. W międzyczasie skończył na Akademii Krakowskiej drugi kierunek studiów, jakim jest zarządzanie w gospodarce nieruchomościami. Obecnie jest trenerem personalnym i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz zaraża innych pasją do sportu. Zawsze chętny do pomocy, zwłaszcza początkującym, ponieważ dobrze wie, że pierwsze kroki bywają najtrudniejsze.
Treningi prowadzone są także w języku angielskim.

 

error: Kopiowanie treści jest zablokowane