STUDIO SYNERGY przy ulicy Piwnej 19 w Krakowie – pozytywne wibracje.

Studio Synergy przy ulicy Piwnej jest zaprojektowane przez jedną z bardziej znanych polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe, a dekorację wnętrza wykonała znana pracownia florystyczna Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Niepowtarzalna atmosfera studia została zbudowana za pomocą koloru, światła i dźwięku. Każdy z tych elementów ma wpływ na naszą psychikę i formę fizyczną. Studio przy ul. Piwnej 19 to jedyne takie miejsce w Krakowie, które oferuje trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu, także w parach. Wspólna aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej motywująca, aniżeli uprawianie sportu w pojedynkę. Studio jest zlokalizowane na krakowskim Podgórzu około 300 metrów od kładki Bernatka, w sąsiedztwie Bulwarów wiślanych, popularnego miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego u stóp Wawelu. Znajdują się tu liczne alejki spacerowe, a wzdłuż nich biegną ścieżki rowerowe. Możliwy szybki dojazd do studia dla osób poruszających się w okolicach centrum Krakowa. Specjalnie dla klientów studia Synergy uruchomiliśmy także dodatkową strefę cardio (bieżnia, rowerki spinningowe, orbitrek).

 

Kuba

Jeden z nielicznych certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce. Instruktor kulturystyki, ratownik WOPR, licencjonowany fizjoterapeuta. Kontynuuje studia magisterskie na AWF w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Uczestniczy w kursach związanych z fizjoterapią oraz treningiem. Ze sportem związany od najmłodszych lat, przez 10 lat trenował piłkę nożną oraz pływanie. Po kontuzji, która uniemożliwiła mu dalsze trenowanie piłki nożnej znalazł nową pasję. Od kilku lat interesuje się sportami siłowymi, odżywianiem oraz zdrowym trybem życia. Jako trener osobisty duży nacisk kładzie na dobrą relację z klientem oraz atmosferę w trakcie treningu. Potrafi dostosować intensywność treningu do potrzeb trenujących. Zawsze pomoże i doradzi w kwestiach związanych z treningiem, dietą oraz rehabilitacją.
Treningi prowadzone są także w języku angielskim.

 

studio synergy trenerzy

Adrian

Student fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Instruktor kulturystyki, specjalista ds. odżywiania, masażysta. Od 2017 r. międzynarodowy ekspert w zakresie diagnostyki i korekcji dysfunkcyjnych wzorców ruchowych w standardzie FMS. Od najmłodszych lat uprawiał koszykówkę, zarówno na szczeblu juniorskim, jak i seniorskim, jednak przez liczne kontuzje został zmuszony do zakończenia swojej przygody z tym sportem. Już podczas pierwszych sezonów dostrzegł jak wielką wagę pełni przygotowanie motoryczne w grach zespołowych i swoją drogę edukacyjną postanowił rozpocząć od treningu kulturystycznego. Twierdzi, że każdy system ma swoje słabe, ograniczające punkty, dlatego zaczął się kształcić w zakresie innych form treningu, takich jak EMS, crossfit, gimnastyka, trening ciężkoatletyczny, wytrzymałościowy, sprinterski, plyometryczny, medyczny i wiele innych. Uważa, że tylko poznając i korzystając z wielu różnych systemów treningowych, gdzie każdy rządzi się swoimi prawami, można stworzyć program idealnie zoptymalizowany do potrzeb danej osoby, jednak jak mówi podstawą każdej teorii treningowej jest elementarna wiedza z zakresu anatomii, biomechaniki i fizjologii, którą cały czas poszerza podczas studiów na wydziale Rehabilitacji ruchowej krakowskiego AWF. Zdając sobie sprawę z faktu, iż trening i postępowanie fizjoterapeutyczne są tylko częścią pracy nad ciałem ciągle rozwija swoją wiedzę w zakresie żywienia, psychologii, oraz równie ważnej odnowy biologicznej. Początkowo, kształcąc się w obszarze dietetyki sportowej na Uniwersytecie Jagiellońskim i podczas licznych szkoleń, zaczął dostrzegać jak wielki problem stanowi nieprawidłowe żywienie osób niezwiązanych na co dzień ze sportem, co przerodziło się w zainteresowanie dietetyką kliniczną. Ważną rolę stanowi również odnowa biologiczna, a zwłaszcza masaż, którego techniki i nowe metody doskonali w każdej wolnej chwili. Nie zapominając jednak o nadrzędnej roli umysłu zajmuje się również wpływem wiedzy oferowanej przez psychologię poznawczą na zachowanie i polepszanie zdrowia, a także osiąganie wysokich wyników sportowych, Jest zdania, że tylko podejście holistyczne jest w stanie zapewnić pełnię zdrowia, a w przypadku sportu jak najlepsze wyniki.

Treningi prowadzone są także w języku angielskim.