STUDIO SYNERGY przy ulicy Wodociągowej 47 – jedyne takie w Krakowie.

26 czerwca 2015 roku uroczyście zainaugurowano otwarcie STUDIA SYNERGY, pierwszego w Małopolsce miejsca, oferującego trening EMS oraz EMS cardio. Jedna z najnowszych i najbardziej efektywnych metod treningu fitness, dotąd stosowana w sporcie zawodowym, a od czerwca dostępna również dla mieszkańców Krakowa. STUDIO SYNERGY mieści się w Klinice Medycyny Estetycznej Bona Dea przy ulicy Wodociągowej 47, gdzie można kompleksowo korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów na ciało wspomagających efekty treningowe. Na terenie wokół kliniki dostępny jest dla klientów piękny ogród. Naszą misją jest holistyczne podejście do treningu, dlatego koncentrujemy się nie tylko na sporcie, ale służymy też poradami z zakresu dietetyki i suplementacji . Nastrój to ważny element udanego treningu personalnego, dlatego zadbaliśmy o wnętrze naszego studia. Zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny i kameralny, gdzie oferujemy treningi z trenerem jeden na jeden. Studio jest usytuowane w bliskim sąsiedztwie Woli Justowskiej i choć nie jest w centrum Krakowa , to możliwy jest szybki dojazd. W Studiu znajduje się także urządzenie eliptyczne (orbitrek) firmy Life Fitness do przeprowadzenia treningu EMS cardio.

Michał

Jeden z nielicznych certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce. Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku zarządzanie w sporcie. Przygodę ze sportem rozpoczął w wieku 6 lat, kiedy rodzicie zapisali go do szkółki piłkarskiej. Z piłką nożną związany był przez większą część swojego życia, jednak kontuzja zmusiła go do zakończenia przygody z tą dyscypliną sportu. Właśnie wtedy trafił do siłowni, chciał przybrać na masie i poprawić sylwetkę. Oprócz satysfakcji z poprawy wyglądu, ćwiczenie na siłowni przyniosło jeszcze coś więcej : lepsze samopoczucie, zdrowie i wydajność organizmu. Bardzo szybko zdał sobie sprawę z tego, że zdrowy tryb życia oraz treningi stały się nieodzownym elementem każdego tygodnia. W międzyczasie skończył na Akademii Krakowskiej drugi kierunek studiów, jakim jest zarządzanie w gospodarce nieruchomościami. Obecnie jest trenerem personalnym i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem oraz zaraża innych pasją do sportu. Zawsze chętny do pomocy, zwłaszcza początkującym, ponieważ dobrze wie, że pierwsze kroki bywają najtrudniejsze.
Treningi prowadzone są także w języku angielskim.

Dorota - trener personalny

Dorota

Od dziecka związana ze sportem, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunku Turystyka i Rekreacja oraz dwuletniej Szkoły Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie. Trener personalny oraz instruktorka yogi, pilates, stretching, zdrowy kręgosłup i fitness. Praca instruktorska, bezpieczeństwo i zadowolenie klientów daje jej olbrzymią satysfakcję. Wciąż poszerza swoje kwalifikacje i wiedzę na kursach i warsztatach. Pasjonatka zdrowego stylu życia i medycyny naturalnej. W wolnym czasie poszerza spektrum uprawianych dyscyplin m.in. jak street workout, wspinaczka skałkowa, kanioning, taternictwo jaskiniowe, trekkingi górskie, skitouring, snowboarding, aerial hoop czy pole dance.

Treningi prowadzone są także w języku angielskim.