Trening personalny STUDIO SYNERGY w Krakowie to propozycja dla tych, którzy podjęli decyzję, że chcą żyć aktywnie. Teraz jedynie potrzebują pomocy profesjonalisty, którzy wskaże im odpowiednią drogę. Taką, która jak najszybciej doprowadzi ich do wytyczonego celu.

Trener osobisty współpracę z klientem rozpoczyna od rozmowy, dzięki której będzie w stanie odpowiednio dobrać dla niego profil treningu EMS pod kątem planowanego efektu. STUDIO SYNERGY proponuje trening elektrostymulacji mięśni korzystając także z elementów innych rodzajów treningu. Oferta jest na tyle atrakcyjna, że każdy klient znajdzie w niej coś dla siebie. Taką dyscyplinę, która doprowadzi nie tylko do zwyżki jego formy, ale również sprawi mu dużo przyjemności. Tak właśnie kadra trenerska z tego studia prowadzi trening personalny w Krakowie.

Profesjonalny trening personalny EMS w Krakowie – STUDIO SYNERGY

Trenerzy pracujący w tym miejscu to fachowcy posiadający rozległą wiedzę i bogate doświadczenie z zakresu treningu elektrostymulacji mięśni. Ich kompetencjom i proponowanym treningom personalnym EMS zawierzyło wielu zawodowych sportowców uprawiających różne dyscypliny.

Rodzaje treningów personalnych, których elementy mają zastosowanie w treningu EMS:

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny świetnie wpływa na zdrowie i może być ukierunkowany pod korektę konkretnej nieprawidłowości. Opiera się głównie na zaangażowaniu mięśni głębokich, mających ogromny wpływ na właściwą postawę ciała i kształt kręgosłupa. W wykonywaniu ćwiczeń poprawnie, pomoże Ci Twój trener personalny. W naszym studiu w Krakowie na trening serdecznie przyjmiemy każdego, kto chce zredukować ryzyko kontuzji, uczynić swoje ciało silniejszym i pomóc sobie w zwykłych życiowych czynnościach.

Trening TRX

Podstawę tego typu treningu stanowi specjalny system lin, stworzony dla elitarnych amerykańskich oddziałów US Navy SEALS. Trening bazuje na połączeniu siły mięśni i oporu swojego ciała, a także grawitacji. Warto zauważyć, że trening personalny z wykorzystaniem TRX jest jedną z najlepszych form treningowych do budowania siły funkcjonalnej.

Trening BOSU

BOSU to rewelacyjne, sprężyste urządzenie, pozwalające zaangażować zaskakująco dużą liczbę mięśni. Podczas tego rodzaju treningu personalnego, można rozwijać swoje mięśnie posturalne, a także usprawnić kręgosłup i stać się bardziej świadomym swojego ciała. Co więcej, trening BOSU pozwala nauczyć się skuteczniej utrzymywać równowagę oraz podnieść poziom koncentracji.

Trening Kettlebells

Żeliwny odważnik kettlebell wygląda na prosty przyrząd, jednak niejednokrotnie stanowi alternatywę dla całej siłowni. Trening personalny przy jego pomocy pozwala efektywnie spalać kalorie, kształtować imponującą muskulaturę, a także podnosić swoją wytrzymałość, siłę oraz dynamikę. Nasz profesjonalny trener personalny z Krakowa wyjaśni Ci, jakiego rodzaju ćwiczenia z użyciem kettlebells mogą przynieść najlepsze rezultaty.

Stretching

Zestaw ćwiczeń fizycznych polegający na rozciąganiu mięśni w celu uelastycznienia, a także poprawieniu ukrwienia układu motorycznego i spowodowanie jego rozruszania. Trening personalny łączy w sobie elementy gimnastyki poprzez zastosowanie naprzemiennych serii ćwiczeń dynamicznych i statycznych.

Trening specjalistyczny

Trening specjalistyczny jest dedykowany głównie sportowcom danych dyscyplin sportowych, którzy chcą poprawić swoje wyniki sportowe. Trening personalny specjalistyczny w zależności od dyscypliny sportowej jaką wykonuje trenujący jest kompilacją treningów wytrzymałościowych, kondycyjnych, siłowych, szybkościowych a także treningów rozciągających

Indywidualny trening personalny EMS w STUDIO SYNERGY

Trening personalny EMS to coś znacznie więcej niż tylko metodyczne powtarzanie skomponowanych zestawów ćwiczeń pod okiem osobistego trenera. To długofalowa współpraca, na którą składa się seria z rozmysłem prowadzonych działań, mających na celu wdrożenie klienta do regularnego uprawiania aktywności fizycznej. Nie z konieczności, nie jako konsekwencja podjętego postanowienia, ale z potrzeby bycia w ruchu.

Trening indywidualny cieszy się coraz większą popularnością. Można powiedzieć, że jest to usługa spersonalizowana – uszyta na miarę. A takie obecnie są najbardziej w cenie. Trening personalny EMS w STUDIO SYNERGY w Krakowie prezentuje najwyższy poziom treningów. Opracowany przez trenerów indywidualny plan treningowy gwarantuje nie tylko wydajność, ale również bezpieczeństwo klientów. Jest układany w oparciu o skrupulatnie zgromadzone wiadomości na temat posiadanych przez klienta przypadłości i wynikających z nich ograniczeń. Nie ma więc ryzyka, że będzie zawierał takie elementy, które zagrożą jego zdrowiu.

Konkurencyjna oferta treningów personalnych EMS w Krakowie

STUDIO SYNERGY gwarantuje klientom indywidualne podejście uwzględniające ich potrzeby i oczekiwania. Wsparcie trenera, który wszystko zademonstruje i wytłumaczy, odpowie na każde pytanie, udzieli cennej porady. Zachęci do wysiłku oraz zmobilizuje w chwilach spadku energii i utraty ochoty do ćwiczeń. Z tego właśnie powodu proponowany przez STUDIO SYNERGY trening personalny EMS cieszy się w Krakowie tak dużym powodzeniem. Skorzystanie z usług tego studia to pewność szybkich, ale i trwałych rezultatów.

error: Kopiowanie treści jest zablokowane