Studio Synergy to najlepsze miejsce w Krakowie, które oferuje trening przy użyciu najnowocześniejszej i wyjątkowo skutecznej metody – Electrical Muscle Stimulation (EMS) – prowadzony przez profesjonalną kadrę trenerską, posiadającą najdłuższe doświadczenie w stosowaniu tej metody treningowej w Małopolsce. Trening EMS to tylko 20 minut 1 raz w tygodniu. Jeden trening EMS w tygodniu odpowiada trzem treningom personalnym na siłowni.

Studio Synergy prowadzone jest przez Bartka Stanka, międzynarodowego, certyfikowanego trenera personalnego EMS z ponad 10 letnim doświadczeniem trenerskim, eksperta w dziedzinie treningów personalnych, autora wielu artykułów specjalistycznych publikowanych w prasie i w internecie.

Nasi trenerzy personalni to certyfikowani przez międzynarodową akademię EMS trenerzy elektrostymulacji mięśni. Nasza profesjonalna wiedza w połączeniu z wyjątkowo skuteczną formą treningu, pozwalającą na wzmocnienie mięśni głębokich, które odgrywają kluczową rolę w życiu codziennym i przede wszystkim w prawidłowym ułożeniu kręgosłupa, pozwala nam na holistyczną i kompleksową opiekę nad naszymi klientami.

Doświadczeniu i profesjonalizmowi kadry trenerskiej ze Studio Synergy zaufali najlepsi polscy sportowcy. Tutaj swoją formę szlifowali m.in. Rafał Sonik – zwycięzca rajdu Dakar, Filip Wolański – zawodnik MMA walczący w KSW, Weronika Zygmunt – zawodniczka MMA walcząca w LFN – Ladies Fight Night, Marcin Łepkowski, mistrz świata w Muay Thai, Tomasz Sarara, wielokrotny mistrz Polski w K1, Piotr Borecki, wicemistrz świata w kulturystyce, Szczepan Karpiel – Bułecka, wielokrotny mistrz Polski w narciarstwie dowolnym, Jędrzej Dobrowolski, mistrz Polski w narciarstwie szybkim Mateusz Malina, mistrz świata we Freedivingu, a także zawodnicy z polskiej kadry snowboardowej.

Nasze studia:

Bronowice, ul. Przybyszewskiego 71/Armii Krajowej

Centrum, ul. Kielecka 1/Mogilska

Podgórze, ul. Piwna 19

Salwator, ul. Wodociągowa 47 Klinika Medycyny Estetycznej Bona Dea

error: Kopiowanie treści jest zablokowane