STUDIO SYNERGY przy ulicy Przybyszewskiego 71/Armii Krajowej  w Krakowie – synergia sportu i zdrowia.

Studio Synergy w Bronowicach jest zlokalizowane na rogu ulicy Przybyszewskiego 71 i Armii Krajowej, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków Galileo, Newton oraz Edison wchodzącym w skład Centrum Biurowego GTC.

Lokalizacja nieopodal ul. Armii Krajowej zapewnia szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Dojazd samochodem do centrum Krakowa to tylko 7 minut, zaś do autostrady A4 i lotniska w Balicach około 15 minut. Studio jest zaprojektowane przez jedną z najlepszych, polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe. Dekoracja wnętrza została wykonana przez znaną pracownię florystyczną Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Studio w Bronowicach oferuje trening EMS w parach, a także dodatkowe usługi prozdrowotne jak masaż i dietetyka. Naszą misją jest stworzenie Studia, w którym każdy, będzie mógł zdrowo i aktywnie spędzać czas. Dlatego połączenie treningu EMS 20 minut raz w tygodniu z odpowiednim odżywianiem i regeneracją po treningową w postaci masażu stanowi idealną synergię sportu i zdrowia.

Sylwia
 Dietetyk kliniczny z zawodu i zamiłowania, którego misją jest łączenie trzech największych pasji - sportu, jedzenia i podróży. Wolne chwile wypełniają jej wspinaczka wysokogórska i jazda na rowerze, które, jak twierdzi, dają jej poczucie wolności i dużą satysfakcję. Wrodzona ambicja i konsekwencja nie pozwalają jej stać w miejscu, dlatego bierze udział w licznych szkoleniach mających na celu poszerzenie wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia.Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że osiągnięcie wyznaczonych celów treningowych nie byłoby możliwe bez właściwej diety, dlatego w Studiu Synergy jest nieocenionym źródłem wiedzy na temat zasad odżywiania. Jak sama mówi:„W mojej pracy najbardziej cenię sobie relację z drugim człowiekiem i nasze wspólne dążenie do spełniania marzeń”.
Osiągnięcia: Sylwia bierze udział w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach, dzięki którym podnosi swoje kompetencje. Wśród jej osiągnięć wymienić można m.in. udział w szkoleniach z zakresu psychodietetyki, żywienia młodych sportowców, żywienia w sportach sylwetkowych, a także suplementacji w sporcie. Sama również prowadzi warsztaty i szkolenia dotyczące zdrowego trybu życia. O podejściu do realizacji planów najlepiej świadczy dewiza, którą się kieruje: Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!  
Dawid
 Trener personalny, pasjonat sportów siłowych i sylwetkowych. Zawodowo specjalizuje się w przygotowaniu zawodników do startów w zawodach trójboju siłowego, a także na Mistrzostwa Europy w biegach z przeszkodami. Dawida wyróżnia olbrzymia determinacja i chęć pomocy podopiecznym w kształtowaniu sylwetki, dlatego osoby odbywające z nim treningi EMS mogą liczyć na sporą dawkę wsparcia i profesjonalnego podejścia. W kręgu jego zainteresowań są również zagadnienia związane z zasadami prawidłowego odżywiania – jest zwolennikiem elastycznych i zdroworozsądkowych rozwiązań. W wolnych chwilach zagłębia wiedzę z zakresu rozwoju osobistego.
Osiągnięcia:Liczne certyfikaty z zakresu treningu personalnego. 
Barbara
 Studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Osobiste doświadczenia i chęć pomocy innym skłoniły ją do zdobywania wiedzy z zakresu rehabilitacji. W prowadzonym przez siebie treningu personalnym kładzie duży nacisk na poprawną technikę wykonywanych ćwiczeń, aby zwiększyć ich efektywność oraz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podopiecznym. W Studiu Synergy znana jest ze swojego pogodnego usposobienia i towarzyszącego jej każdego dnia uśmiechu. W wolnych chwilach zanurza się w świecie literatury, pływa lub zdobywa górskie szczyty.

O swojej zawodowej działalności mówi: „Do każdej osoby podchodzę indywidualnie skupiając się na jej priorytetach oraz uwzględniając ewentualne dysfunkcje czy przebyte kontuzje. Moją pasją jest praca z ludźmi. Skutkiem ubocznym treningu ze mną jest dobra energia!”. 
error: Kopiowanie treści jest zablokowane