STUDIO SYNERGY przy ulicy Przybyszewskiego 71/Armii Krajowej  w Krakowie – synergia sportu i zdrowia.

Studio Synergy w Bronowicach jest zlokalizowane na rogu ulicy Przybyszewskiego 71 i Armii Krajowej, w bezpośrednim sąsiedztwie budynków Galileo, Newton oraz Edison wchodzącym w skład Centrum Biurowego GTC.

Lokalizacja nieopodal ul. Armii Krajowej zapewnia szybkie połączenie ze strategicznymi punktami miasta. Dojazd samochodem do centrum Krakowa to tylko 7 minut, zaś do autostrady A4 i lotniska w Balicach około 15 minut. Studio jest zaprojektowane przez jedną z najlepszych, polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe. Dekoracja wnętrza została wykonana przez znaną pracownię florystyczną Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Studio w Bronowicach oferuje trening EMS w parach, a także dodatkowe usługi prozdrowotne jak masaż i dietetyka. Naszą misją jest stworzenie Studia, w którym każdy, będzie mógł zdrowo i aktywnie spędzać czas. Dlatego połączenie treningu EMS 20 minut raz w tygodniu z odpowiednim odżywianiem i regeneracją po treningową w postaci masażu stanowi idealną synergię sportu i zdrowia.

 

 

Tomek

Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Trener personalny, instruktor strzelectwa sportowego i bojowego oraz samoobrony. Od 11 roku życia związany ze sportem, były zawodnik koszykówki na szczeblu juniorskim i seniorskim oraz reprezentant kadry małopolski. Posiada doświadczanie w prowadzeniu treningów siłowych oraz wytrzymałościowych. Pasjonat gier zespołowych i sportów obronnych. W wolnym czasie uprawia biegi długodystansowe oraz sporty siłowe. Jest osobą niezwykle pogodną, szybko nawiązuje kontakt z klientem. Treningi z Tomkiem są prowadzone także w języku angielskim.

 

Agata

Sport jest obecny w moim życiu odkąd pamiętam. Jest moją wielką miłością. W szkole podstawowej „zaraziłam się” ogromną pasją do biegania. Treningi, zawody, puchary – to było moje życie. Z czasem dołączyły do tego inne dyscypliny, między innymi piłka ręczna. Ale, że w życiu nie ma tak kolorowo, problemy zdrowotne utrudniły mi dalszą realizację marzeń. Teraz, gdy już wszystko jest ok wróciłam ze zdwojoną siłą. Prywatnie moim numerem jeden jest kulrurystyka. Przygotowuję się do startów codziennie pokonując swoje słabości, za mną już uczestnictwo w zawodach wielokrotnego wyciskania sztangi. Do sportu dołączyło zainteresowanie sferą odżywiania i całą szeroko pojętą dietetyką oraz suplementacją. Jestem certyfikowanym trenerem personalny. Każdego dnia realizuje się w tym, co kocham, stale pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie, by stawać sie z dnia na dzień coraz lepszą wersją samej siebie, a zdobytą wiedzę przekazywać w najlepszy, możliwy sposób swoim podopiecznym 🙂 Jako trener pomagam w kształtowaniu sylwetki, budowaniu masy mięśniowej oraz zbilansowanym, racjonalnym odżywianiu. Zdrowym trybem zycia chcę „zarażać” cały świat! Moje motto? Motywacja + ciężka praca = rezultat! 🙂