STUDIO SYNERGY przy ulicy Piwnej 19 w Krakowie – pozytywne wibracje.

Studio Synergy przy ulicy Piwnej jest zaprojektowane przez jedną z najbardziej znanych polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe, a dekorację wnętrza wykonała znana pracownia florystyczna Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Niepowtarzalna atmosfera studia została zbudowana za pomocą koloru, światła i dźwięku. Każdy z tych elementów ma wpływ na naszą psychikę i formę fizyczną. Studio przy ul. Piwnej 19 to jedyne takie miejsce w Krakowie, które oferuje trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu, także w parach. Wspólna aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej motywująca, aniżeli uprawianie sportu w pojedynkę. Studio jest zlokalizowane na krakowskim Podgórzu około 300 metrów od kładki Bernatka, w sąsiedztwie Bulwarów wiślanych, popularnego miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego u stóp Wawelu. Znajdują się tu liczne alejki spacerowe, a wzdłuż nich biegną ścieżki rowerowe. Możliwy szybki dojazd do studia dla osób poruszających się w okolicach centrum Krakowa.

Michał
 Certyfikowany trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat sportów siłowych i sylwetkowych. Najważniejszymi aspektami treningu EMS są dla niego: prawidłowy wzorzec ruchu, technika ćwiczenia i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej. Od swoich podopiecznych wymaga przede wszystkim jednej rzeczy – podnoszenia sobie poprzeczki każdego dnia. Stara się zawsze racjonalnie podejść do klienta, dobierając metody treningowe tak, aby osiągnąć z nim jak najlepszy rezultat.
Dobry trening według Michała to taki, w którym podopieczny ćwiczy nie tylko intensywnie, ale przede wszystkim świadomie. W wolnym czasie zaczytuje się w artykułach naukowych z zakresu dietetyki i treningu siłowego. Lubi rywalizację zarówno w kontekście fizycznym, jak i umysłowym, dlatego jego drugim hobby stał się esport. Ceni sobie ludzi otwartych, pogodnych, zdecydowanych i konkretnych. Michała wyróżnia duży upór w dążeniu do celu, zaangażowanie, umiejętność pracy z ludźmi, a przede wszystkim duża dawka pozytywnej energii każdego dnia.
Osiągnięcia: Liczne certyfikaty z zakresu treningu personalnego oraz dietetyki i suplementacji.
Dodatkowe informacje: Treningi z Michałem są prowadzone także w języku angielskim.  
Mikołaj
 Zamiłowanie do sportu towarzyszyło Mikołajowi od zawsze. Jego wielką pasją od lat jest piłka nożna: może pochwalić się ukończeniem szkoły Mistrzostwa Sportowego Polonii. Preferowaną przez niego formą aktywności jest trening siłowy, który zaowocował uzyskaniem tytułu trenera personalnego w Akademii Szkolenia Trenerów. 
Mikołaj do Studia Synergy wnosi dużą dawkę pozytywnej energii i uporu, który pomaga jego podopiecznym w osiąganiu założonych celów. Jego otwarta i nastawiona na konkretne działania natura sprawia, że ćwiczenia z nim to sama przyjemność!
Osiągnięcia: Trener personalny z licencją międzynarodową oraz ukończony kurs przygotowania motorycznego. Na swoim koncie Mikołaj ma również grę w młodej ekstraklasie w Polonii Warszawa.  
Jakub
 Student Kultury Fizycznej Osób Starszych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Jest to pierwsza i jedyna otwarta specjalizacja w Polsce dotycząca treningu z seniorami. Certyfikowany trener personalny mający w swoim zawodowym dorobku wiele sukcesów podopiecznych. Jakub to pełen energii pasjonat sportów sylwetkowych. Wrodzona ambicja i zamiłowanie do rywalizacji sprawiają, że nie boi się ciężkiej pracy i coraz to nowych wyzwań. Do Studia Synergy wnosi dużą dawkę optymizmu i dobry humor, którym zaraża klientów i współpracowników.
Osiągnięcia: Jakub brał udział w licznych szkoleniach z zakresu dietetyki i sportu, m.in. takich jak: „Diagnostyka funkcjonalna kompleks barkowy" Physio Motion 2018, „Dietoterapia w chorobach tarczycy", A4 Academy 2017, „Fakty i Mity Dietetyczne - Ostateczne Starcie" oraz I Międzynarodowym Kongresie Treningu EMS we Wrocławiu. 
Iwona
 Studentka drugiego stopnia kultury fizycznej osób starszych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyła studia pierwszego stopnia z wychowania fizycznego o specjalności trener personalny i instruktor fitness. Na treningach EMS kładzie nacisk na różnorodność ćwiczeń oraz dostosowanie intensywności zajęć do możliwości podopiecznego. Priorytetem jest dla niej wypracowanie świadomości własnego ciała i poprawności wykonywania ruchów. W pracy zawodowej interesują ją głównie: szeroko pojęta branża fitness, szczególnie treningi wytrzymałościowo-siłowe, różne formy treningów grupowych, racjonalne i zdrowe podejście do zasad odżywiania oraz aktywność ruchowa seniorów. Iwona jest osobą otwartą, komunikatywną i niebojącą się wyzwań.
Osiągnięcia: Iwona brała udział w wielu kursach i szkoleniach podnoszących jej kwalifikacje zawodowe, m.in.: „Marketing, sprzedaż i obsługa klienta w branży fitness” oraz International PT & Fitness Convetion Eu4ya by Tiguar. 
error: Kopiowanie treści jest zablokowane