STUDIO SYNERGY przy ulicy Piwnej 19 w Krakowie – pozytywne wibracje.

Studio Synergy przy ulicy Piwnej jest zaprojektowane przez jedną z najbardziej znanych polskich pracowni Ingarden & Ewý – autorskie biuro projektowe, a dekorację wnętrza wykonała znana pracownia florystyczna Mech & Paproć dekoracje dla biznesu. Niepowtarzalna atmosfera studia została zbudowana za pomocą koloru, światła i dźwięku. Każdy z tych elementów ma wpływ na naszą psychikę i formę fizyczną. Studio przy ul. Piwnej 19 to jedyne takie miejsce w Krakowie, które oferuje trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu, także w parach. Wspólna aktywność fizyczna jest zdecydowanie bardziej motywująca, aniżeli uprawianie sportu w pojedynkę. Studio jest zlokalizowane na krakowskim Podgórzu około 300 metrów od kładki Bernatka, w sąsiedztwie Bulwarów wiślanych, popularnego miejsca rekreacyjno-wypoczynkowego u stóp Wawelu. Znajdują się tu liczne alejki spacerowe, a wzdłuż nich biegną ścieżki rowerowe. Możliwy szybki dojazd do studia dla osób poruszających się w okolicach centrum Krakowa.

Michał

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat sportów siłowych oraz sportów sylwetkowych. Najważniejszymi aspektami treningu są dla niego takie rzeczy jak prawidłowy wzorzec ruchu, technika ćwiczenia i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej. Od swoich podopiecznych wymaga przede wszystkim jednej rzeczy – być lepszym od siebie z dnia poprzedniego. Stara się zawsze racjonalnie podejść do klienta, dobierając metody treningowe tak, aby osiągnąć z danym podopiecznym jak najwięcej. Dobry trening według Michała to taki, w którym podopieczny ćwiczy nie tylko intensywnie, ale przede wszystkim świadomie. W wolnym czasie zaczytuje się w artykułach naukowych z zakresu dietetyki i treningu siłowego. Lubi rywalizację zarówno w kontekście fizycznym jak i umysłowym, dlatego jego drugim hobby stały się gry komputerowe. Ceni sobie ludzi otwartych, pogodnych, ale przede wszystkim zdecydowanych i konkretnych. Treningi z Michałem są prowadzone także w języku angielskim.

Dymitr

Student V roku wychowania fizycznego na AWF w Krakowie. Studia licencjackie ukończył ze specjalizacją trenera personalnego, a magisterskie kontynuuje jako trener przygotowania motorycznego. Masażysta oraz instruktor jazdy na nartach i snowboardzie. Przygodę ze sportem rozpoczął 9 lat temu od treningu siłowego, przechodząc przez kalistenikę i gimnastykę, zatrzymując się na Street Workoucie, który stał się jego pasją. Jest zwolennikiem treningu z obciążeniem własnego ciała oraz pasjonatem nurkowania. W wolnym czasie podwyższa swój poziom wiedzy i umiejętności w zakresie szeroko pojętego treningu. Z pracy z ludźmi czerpie ogromną satysfakcję. Najbardziej ceni sobie otwartość i poczucie humoru.

Treningi z Dymitrem odbywają się w językach angielskim, rosyjskim i ukraińskim.