STUDIO SYNERGY przy ulicy Wodociągowej 47 – jedyne takie w Krakowie.

26 czerwca 2015 roku uroczyście zainaugurowano otwarcie STUDIA SYNERGY, pierwszego w Małopolsce miejsca, oferującego trening EMS 20 minut 1 raz w tygodniu. Jedna z najnowszych i najbardziej efektywnych metod treningu fitness, dotąd stosowana w sporcie zawodowym, a od czerwca dostępna również dla mieszkańców Krakowa. STUDIO SYNERGY mieści się w Klinice Medycyny Estetycznej Bona Dea przy ulicy Wodociągowej 47, gdzie można kompleksowo korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i zabiegów na ciało wspomagających efekty treningowe. Na terenie wokół kliniki dostępny jest dla klientów piękny ogród. Naszą misją jest holistyczne podejście do treningu, dlatego koncentrujemy się nie tylko na sporcie, ale służymy też poradami z zakresu dietetyki i suplementacji . Nastrój to ważny element udanego treningu personalnego, dlatego zadbaliśmy o wnętrze naszego studia. Zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny i kameralny, gdzie oferujemy treningi z trenerem jeden na jeden. Studio jest usytuowane w bliskim sąsiedztwie Woli Justowskiej i choć nie jest w centrum Krakowa , to możliwy jest szybki dojazd.

Magda

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness i ratownikiem przedmedycznym.
Wybrałam trening personalny ponieważ cenie sobie kontakt z podopiecznym i mogę w 100% poświęcić uwagę jednej osobie skupiając się na słabych punktach oraz pomagać nad nimi pracować.
Lubię pracować z ludźmi, jestem wyrozumiała i do każdej osoby podchodzę indywidualnie.
Moim priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo dlatego skupiam się na jakości wykonywanych ćwiczeń.
Dodatkowo interesuję się zdrowym odżywianiem, a dietetyka jest moją drugą pasją. Uwielbiam tworzyć zdrowe jadłospisy i zawsze chętnie doradzam w kwestii odżywiania