Trener personalny Dymitr

Student V roku wychowania fizycznego na AWF w Krakowie. Studia licencjackie ukończył ze specjalizacją trenera personalnego, a magisterskie kontynuuje jako trener przygotowania motorycznego. Masażysta oraz instruktor jazdy na nartach i snowboardzie. Przygodę ze sportem rozpoczął 9 lat temu od treningu siłowego, przechodząc przez kalistenikę i gimnastykę, zatrzymując się na Street Workoucie, który stał się jego pasją. Jest zwolennikiem treningu z obciążeniem własnego ciała oraz pasjonatem nurkowania. W wolnym czasie podwyższa swój poziom wiedzy i umiejętności w zakresie szeroko pojętego treningu. Z pracy z ludźmi czerpie ogromną satysfakcję. Najbardziej ceni sobie otwartość i poczucie humoru. Treningi z Dymitrem odbywają się w językach angielskim, rosyjskim i ukraińskim.

Trener personalny Tomek

Absolwent Bezpieczeństwa Wewnętrznego na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Trener personalny, instruktor strzelectwa sportowego i bojowego oraz samoobrony. Od 11 roku życia związany ze sportem, były zawodnik koszykówki na szczeblu juniorskim i seniorskim oraz reprezentant kadry małopolski. Posiada doświadczanie w prowadzeniu treningów siłowych oraz wytrzymałościowych. Pasjonat gier zespołowych i sportów obronnych. W wolnym czasie uprawia biegi długodystansowe oraz sporty siłowe. Jest osobą niezwykle pogodną, szybko nawiązuje kontakt z klientem. Treningi z Tomkiem są prowadzone także w języku angielskim.

Trener personalny Bartek

Jeden z nielicznych certyfikowanych trenerów personalnych EMS w Polsce. Uczestniczył w konkursach sylwetkowych, zawodach w wielokrotnym wyciskaniu sztangi, bokserskich turniejach międzynarodowych oraz mistrzostwach Polski seniorów w boksie. Pracował jako manager w największym centrum sportowym w Krakowie. Jest autorem wielu artykułów publikowanych w internecie i prasie. Jako trener personalny stawia nacisk na budowanie relacji oraz tworzenie portfela klientów, ceniących sobie najwyższą jakość i profesjonalizm. Jego klienci to zarówno osoby prowadzące aktywny tryb życia jak również sportowcy, którzy mają ściśle określone cele i reżim treningowy. Jest trenerem uniwersalnym, przygotowuje programy treningowe o charakterze siłowym, ogólno-rozwojowe, wytrzymałościowe, kondycyjne, rehabilitacyjne oraz funkcjonalne. Zaliczany jest do ścisłej czołówki instruktorów, o których mówi się, że są to najlepsi trenerzy personalni w Krakowie. Posiada dużą wiedzę na temat dietetyki i suplementacji. Profesjonalnie oceni poziom umiejętności, wytrenowania oraz zaproponuje i pomoże w wyborze najodpowiedniejszej formy treningu. Treningi prowadzone są także w języku angielskim oraz hiszpańskim.

Ukończone kursy

 • Pierwsze w Polsce szkolenie dla trenerów EMS prowadzone przez najlepszą na świecie niemiecką akademię treningu EMS GluckerColleg. Certyfikowany, międzynarodowy trener EMS. Wrocław 2017
 • Ekspert w panelu dyskusyjnym na temat treningu EMS w Polsce podczas Kongresu BodyLife. Warszawa 2017
 • Pierwsze w Polsce szkolenie dla trenerów EMS by Miha Bodytec. Wrocław 2017
 • Kongres "Maksimum osiągnięć" z Brianem Tracy. Kraków 2017
 • Dietetyka kliniczna. Iwona Wierzbicka. Katowice 2016
 • Największa konferencja żywieniowa w Polsce organizowana przez Iwonę Wierzbicką. Opole 2015
 • Dietetyka i suplementacja w sporcie podczas targów Fit Expo. Poznań 2015
 • Kongres Body Life. Warszawa 2015
 • I Forum Ftiness Biznes dla właścicieli i managerów klubów fitness. Warszawa 2015
 • Szkolenie z zakresu Dietetyki i Biochemii żywienia w sporcie z Kornelem Cybulskim. Kraków 2015
 • Training Camp czyli warsztaty praktyczne z zakresu ćwiczeń siłowych z Norbertem Tymczakiem i Markiem Olejniczakiem. Kraków 2015
 • Największe wydarzenie branżowe w Polsce, Kongres Body Life 2014 i Akademia Trenera. Warszawa 2014
 • Szkolenie dla managerów klubów fitness oraz trenerów personalnych podczas Funcional Training Meeting II. Warszawa 2013
 • Salon treningu funkcjonalnego organizowany przez Fit.pl. Radom 2013
 • Nowoczesny Fitness 2012 organizowanej dla właścicieli i managerów klubów fitness przez Akademię Sport Biznes na XXV Targach Sport - Zima. Kielce 2012
 • Szkolenie o tematyce Stretching dla trenerów personalnych organizowane przez IFAA. Kraków 2012
 • Szkolenie dla managerów klubów fitness oraz trenerów personalnych podczas Functional Training Meeting. Warszawa 2012
 • Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Kraków 2011
 • Instruktor rekreacji: samoobrona, sporty siłowe. Kraków 2007

Osiągnięcia i kwalifikacje

 • Założyciel szkoły boksu oraz trener w Centrum Rozwoju Com Com Zone w Krakowie
 • Autor wielu artukułów sportowych w prasie internecie (m.in. Lounge magazyn)
 • Trener na pokazie boksu na rynku głównym w Krakowie podczas Interrun 2012
 • Uczestnik maratonu Spinning w Kopalni Soli w Bochni organizowanego przez Platinium Fitness. Bochnia 2012
 • Zdobycie III miejsca w Krakowskim Wielokrotnym Wyciskaniu sztangi w 2010 roku organizowanym przez firmę Activlab oraz II miejsce w ogólnopolskiej klasyfikacji w roku 2011
 • Uczestnik konkursu sylwetkowego Fit Look Warszawa 2011
 • Reprezentant kadry małopolski w zawodach w Niemczech. Norymberga 2009 i Berlin 2010
 • Zawodnik w turnieju o Złotą Rękawicę Wisły. Kraków 2009
 • Reprezentant małopolski w zawodach Kraków – Berlin. Kraków 2009
 • Zawodnik w turnieju o puchar przewodniczącego miasta w Krakowa. Kraków 2009
 • Zawodnik na 80-tych Mistrzostwach Polski w Boksie Seniorów. Pniewy 2009
 • Organizator gali boksu w Hiszpanii. Ibiza 2007

Trener personalny Agata

Sport jest obecny w moim życiu odkąd pamiętam. Jest moją wielką miłością. W szkole podstawowej "zaraziłam się" ogromną pasją do biegania. Treningi, zawody, puchary - to było moje życie. Z czasem dołączyły do tego inne dyscypliny, między innymi piłka ręczna. Ale, że w życiu nie ma tak kolorowo, problemy zdrowotne utrudniły mi dalszą realizację marzeń. Teraz, gdy już wszystko jest ok wróciłam ze zdwojoną siłą. Prywatnie moim numerem jeden jest kulrurystyka. Przygotowuję się do startów codziennie pokonując swoje słabości, za mną już uczestnictwo w zawodach wielokrotnego wyciskania sztangi. Do sportu dołączyło zainteresowanie sferą odżywiania i całą szeroko pojętą dietetyką oraz suplementacją. Jestem certyfikowanym trenerem personalny. Każdego dnia realizuje się w tym, co kocham, stale pogłębiam swoją wiedzę i doświadczenie, by stawać sie z dnia na dzień coraz lepszą wersją samej siebie, a zdobytą wiedzę przekazywać w najlepszy, możliwy sposób swoim podopiecznym :) Jako trener pomagam w kształtowaniu sylwetki, budowaniu masy mięśniowej oraz zbilansowanym, racjonalnym odżywianiu. Zdrowym trybem zycia chcę "zarażać" cały świat! Moje motto? Motywacja + ciężka praca = rezultat!

Michał

Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat sportów siłowych oraz sportów sylwetkowych. Najważniejszymi aspektami treningu są dla niego takie rzeczy jak prawidłowy wzorzec ruchu, technika ćwiczenia i bezpieczeństwo osoby ćwiczącej. Od swoich podopiecznych wymaga przede wszystkim jednej rzeczy – być lepszym od siebie z dnia poprzedniego. Stara się zawsze racjonalnie podejść do klienta, dobierając metody treningowe tak, aby osiągnąć z danym podopiecznym jak najwięcej. Dobry trening według Michała to taki, w którym podopieczny ćwiczy nie tylko intensywnie, ale przede wszystkim świadomie. W wolnym czasie zaczytuje się w artykułach naukowych z zakresu dietetyki i treningu siłowego. Lubi rywalizację zarówno w kontekście fizycznym jak i umysłowym, dlatego jego drugim hobby stały się gry komputerowe. Ceni sobie ludzi otwartych, pogodnych, ale przede wszystkim zdecydowanych i konkretnych. Treningi z Michałem są prowadzone także w języku angielskim.

Magda

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem fitness i ratownikiem przedmedycznym. Wybrałam trening personalny ponieważ cenie sobie kontakt z podopiecznym i mogę w 100% poświęcić uwagę jednej osobie skupiając się na słabych punktach oraz pomagać nad nimi pracować. Lubię pracować z ludźmi, jestem wyrozumiała i do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Moim priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo dlatego skupiam się na jakości wykonywanych ćwiczeń. Dodatkowo interesuję się zdrowym odżywianiem, a dietetyka jest moją drugą pasją. Uwielbiam tworzyć zdrowe jadłospisy i zawsze chętnie doradzam w kwestii odżywiania :)

Dla kogo trening personalny EMS?

Z usług trenera personalnego EMS mogą skorzystać wszyscy Ci, którzy nie lubią zajęć prowadzonych w dużych grupach oraz osoby aktywne fizycznie oraz sportowcy, którzy są nastawieni na osiągnięcie konkretnych celów i potrzebują fachowego wsparcia. Oczywistym plusem korzystania z takiej pomocy stanowi fakt, że cała uwaga trenera jest skoncentrowana na kliencie, z którym współpracuje.

Profesjonalni trenerzy personalni EMS

Trening personalny EMS prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora STUDIO SYNERGY to coś więcej niż tylko ćwiczenia pod jego bacznym nadzorem w celu wzmocnienia mięśni lub wysmuklenia ciała. To zmiana stylu życia – na zdrowszy, bardziej aktywny oraz świadomy. Pracujący w STUDIU SYNERGY profesjonalni trenerzy personalni z Krakowa służą swoim klientom wsparciem oraz radą - na temat sportu, ale także dietetyki, rehabilitacji, suplementacji.

Trenerzy personalni EMS– zalety współpracy

Trening EMS prowadzony przez doświadczonego instruktora STUDIO SYNERGY jest z całą pewnością dużo efektywniejszy. Po przeprowadzeniu wywiadu i analizy składu ciała zyskuje on wiedzę na temat, jaki problem ma jego klient. W oparciu o uzyskane dane jest w stanie opracować program, który wpisze się w potrzeby klienta oraz zagwarantuje mu szybkie efekty. W STUDIO SYNERGY pracują trenerzy personalni, którzy są znani w Krakowie z umiejętności budowania relacji z klientem, co przekłada się na większe zaangażowanie i efekty treningowe.